POKAŻ SIĘ

Pochwal się swoją furą!

Jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego pojazdu? Wypełnij poniższy formularz i weź udział w 17. zlocie Master Truck.

REJESTRACJA POJAZDU

ZAPISY RUSZAJĄ 17 LUTEGO 2021 o godz. 17:17

Formularz należy wypełnić jednokrotnie oraz dołączyć dwa zdjęcia pojazdu – jedno z zewnątrz i jedno wnętrza (jeżeli jest tam tuning) lub oświetlenia. W przypadku wątpliwości, czy formularz został poprawnie przesłany – prosimy o kontakt – sprawdzimy, czy zgłoszenie dotarło. Na wszelki wypadek, przed wypełnieniem formularza przygotujcie takie informacje jak – nr rejestracyjny, długość pojazdu oraz dobrej jakości zdjęcia, których waga nie przekracza 2MB! Większe zdjęcia nie zostaną załadowane, słabej jakości nie pozwolą na weryfikację zgłoszenia.

DANE POJAZDU

TYP POJAZDU* (wybierz jeden) ciągnikzestawpomoc drogowasolówkaVANstraż pożarnapilotosobówka
TYP TUNINGU* (wybierz wiele) WewnętrznyCar AudioDodatkowe oświetlenieMotywy graficzneOldtimerUSA do 7,5 tonyUSA powyżej 7,5 tony
DANE WŁAŚCICIELA
 
DANE FIRMY
 
ZDJĘCIA / UWAGI
DODAJ GŁÓWNE ZDJĘCIE

DODAJ DODATKOWE ZDJĘCIA

Pamiętajcie! Wysłanie formularza jest zgodą na przetwarzanie przez organizatora danych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych i służy wyłącznie w celach rekrutacji i uczestnictwa w zlocie oraz stanowi zgodę na publikację przesłanych zdjęć. Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do publikacji wybranych fotografii – brak zdjęcia na naszej stronie nie świadczy o braku zgłoszenia na imprezę.
 
 

PRZYDATNE INFORMACJE

  • Zgłoszenie pojazdu do udziału w Master Truck Show jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zlotu.
  • Zgłoszenie ciężarówki i udział w zlocie jako uczestnik jest bezpłatny.
  • Zgłoszenie i niedojechanie na zlot z przyczyn technicznych nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.
  • Na pokładzie samochodu może się znajdować dwuosobowa załoga.
  • Jeżeli tuning pojazdu wymaga pomocy w przygotowaniu samochodu do zlotu – mycie, polerowanie – dopuszczamy bezpłatny udział dodatkowo maks 2-osobowego teamu. Każda następna osoba zobowiązana jest do wykupu wejściówki.
  • Jeżeli naczepa bądź przyczepa nie stanowi kompletu do tuningu – nie jest uprawniona do wjazdu na zlot.
TOP