Nie zarejestrowałeś auta na zlot przez internet? Nie martw się, wciąż jest nadzieja!
-
Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję, co powinieneś zrobić, jeśli przegapiłeś zgłoszenia:
przyjechać na zlot tuningowaną ciężarówką lub innym ciekawym pojazdem; - zgłosić się do Welcome Center, zwanego też WC (nie mylić z Toi Toiem)
- wypełnić formularz zgłoszeniowy i pokazać zdjęcia swojego pojazdu (na zdjęciach musi być widoczny numer rejestracyjny auta oraz wszelkie przeprowadzone w pojeździe modyfikacje, które zadeklarowałeś na formularzu zgłoszeniowym);
- uiścić opłatę rejestracyjną w kwocie 150 zł;
- odebrać od naszego teamu numer startowy;
- wjechać na imprezę i dobrze się bawić!
Pojazdy rejestrujemy:
– w czwartek, 17 lipca, od godz. 15:00 do godz. 21:00
– w piątek i sobotę, od godz. 9:00 do godz. 21:00
– w niedzielę od godz. 9:00 do godz. 12:00
Dopuszczenie do udziału w zlocie zależne jest od dostępności miejsc na terenie imprezy, dlatego nie możemy z wyprzedzeniem zagwarantować, że Twoje auto będzie mogło wjechać – przyjeżdżasz na własną odpowiedzialność!



![Luksusowe wnętrza tuningowanych ciężarówek goszczących na zlocie Master Truck Show 2021 [Na Osi 951] Luksusowe wnętrza tuningowanych ciężarówek goszczących na zlocie Master Truck Show 2021 [Na Osi 951]](http://mastertruck.pl/wp-content/uploads/2021/11/951-na-osi-master-truck-cz-10-www-370x240_c.jpg)


