Master Truck

NA OSISPONSORZY
  • Wstęp
  • Zapisy
  • SPONSORUJ
  • PROGRAM I MAPA
  • DLA FIRM
  • O MASTER TRUCK
    • O WYDARZENIU
    • TARGI MASTER TRUCK
    • MT OF THE YEAR
    • MINI MASTER TRUCK
    • GALERIA
    • VIDEO
  • AKTUALNOŚCI
  • INFORMACJE
    • WSTĘP
    • DOJAZD I PARKING
    • ZAKWATEROWANIE
  • KONTAKT

AKTUALNOŚCI

czwartek, 12 lipca 2018 / Published in Aktualności, Aktualności MT, Ciekawostki, Główna

Widziałam Orła cień na Master Truck

Niesamowity malunek na kabinie tej ciężarówki sprawia wrażenie trójwymiaru i już ostrzymy sobie zęby, żeby zobaczyć go na własne oczy podczas 14. Master Truck Show. Mamy nadzieję, że piękna Scania „The Legend” dotrze na zlot. A co będzie w najbliższym w odcinku Programu Na Osi? Zobaczycie między innymi:

– Renault dla budowlańcówScania Legend 1
– Volvo FH jubileuszowy model
– Parę połączoną kierownicą
– Nowe MAN’y u nowych właścicieli
– Co to jest martwe pole
– Innowacyjne rozwiązania w Scanii
– ZMPD dostrzega zagrożenia
i wiele innych ciekawych temaów.

Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 14. lipca o godzinie 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę 15. lipca o godzinie 9:05 również na Motowizji, a kolejna o godzinie 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek 18. lipca o godzinie 22:05.
Dokładna rozpiska emisji 

A w sobotę zaraz po “Na Osi” o godzinie 16:35 zapraszamy na nasze “Trucker Club-owe” spotkania. Dzisiaj porozmawiamy z szoferem, który dogadał się z “Vikingiem”. A w części dotyczącej ubiegłorocznej edycji Master Truck-a, pokażemy małe reminiscencje. Będzie też muzyka, taka, którą lubicie.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w branży, koniecznie odwiedzajcie naszą stronę internetową i nasz profil facebook’owy. Nie brak tam też informacji o bardzo już bliskim zlocie „Master Truck”. Słuchajcie także „Jedynki w drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na Osi”.

Zobacz kolejne aktualności

Truck Trial na Master Truck Show!
Jubileuszowy, 20. Zlot Master Truck Show już coraz bliżej
MONICHINA przybywa!

Organizatorem wydarzenia jest redakcja programu

Przyjedź na zlot
Pokaż swój pojazd
Pokaż swoją firmę
Zostań sponsorem
Sklep

O wydarzeniu
Targi Ultor Master Truck
UMT Of The Public
Galeria
Video

Aktualności
Wejściówki
Program i Mapa
Dojazd i Parking
Zakwaterowanie

Telewizyjne Studio BRAWO,
ul. Nowowiejska 1, 46-073 Chróścina

Polityka prywatności

Designed by EXODUS BRAND  © 2019 Studio BRAWO All rights reserved.

TOP